Legend online elmas alma

Legend online elmas alma
Joygame tarafından 2013 yılında Yayıncı hakları alınan Legend Online Joygame’i Joygame üyeliğiniz ile ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz. Çeşitli ödüller kazanamanızın dışında, Amfi Tiyatro Sıralamasına kendi adınızı da yazdırabilirsiniz . Açılan ekranda alt alta dizili menüler arasında görülebilecek olan “ Ödeme “ kısmına giriniz.

Birlik oyunda Birlik savaşlarına birlikte katılabilir.Bütün ülkeyi karanlıklar kapladı ve ülke şeytanların istilassı ile yüz yüze kaldı. Kadere bakma , tamamen şansa bağlı bir sistemdir , Kırmızı rengi kader topu çıkma şansı en düşüktür. Legend Online Joygame, 2012 yılında Türkiye’de ilk olarak Facebook üzerinde oynanmaya başlanan bir Web Tabanlı MMORPG Oyunudur.Her atlanılan seviye ile daha güçlü bir hal alan kahramanınız daha etkili skill’lerede sahip oluyor.

 Para:Para oyun içindeki diğer bir para birimidir, marketteki değiştirme alanından ücretsiz olarak ürünleri değiştirebilirsiniz. Felaket yaklaştığında onlar uykudan uyandılar kahramanlar toplandı ve insanlığı kurtarmak için görevlendirildiler. RPG ve Stratejiyi bir arada buluşturan oyun hem RPG hem de Strateji severleri kucaklayan bir yapım.

Legend Online‘ın belki de en eğlenceli tarafı birlik sistemi. Birlik oyunda Birlik savaşlarına birlikte katılabilir. Oyunda daha pek çok özellik var. Henüz Legend Online oynamaya başlamayanlar için kısa bir bilgi verelim.egend indirmeye gerek kalmadan online olarak oynanan bir oyundur.

Bunun için kışla seviyenizi geliştirmeniz lazım. Şeytan Damgası değerli taş özelliğinin fonksiyonunu artırmada işe yarar.Oyunda birkaç çeşit asker türü bulunuyor. Legend Online Facebook üzerinden oynama imkanı bulunan Web ve Flash Tabanlı oldukça Kaliteli bir oyun. Kahraman Savaşı serverlararası aynı sınıf grubu arasında yapılan PK etkinliğidir.
Amfi Tiyatro Grup, günde belli saatinde açılır ve grup olarak savaşacağınız bu savaşta Madalya kazanırsınız. Sadece tarayıcıyı kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Yukarıda açıkladığımız sağ sol mantığı burda da geçerlidir.

Oyundaki etkinlikler ve görevleri tamamlayarak Para elde edebilirsiniz. Legend Online Joygame, kolay oynanabilirliği ve tarayıcı tabanlı bir oyun olması sebebi ile diğer MMORPG oyunlarından ayrılmaktadır. Bu sayede diğer oyuncularla birlik oluşturabilir ve gücünüzü artırabillirsiniz. Şehri istiladan kurtarıp şehrin Lord’u oluyorsunuz ve Tina’da sizi tavsiyeleriyle yanlız bırakmıyor. Birliğiniz galibiyet kazandıkça ödüller kazanacaksınız.Oyunda canavar öldürebiliyorsunuz,binalarınızı geliştirebiliyorsunuz,eşya buluyor ve geliştiriyorsunuz hatta değerli taşları ekleyerek güçlendiriyorsunuz.

Yorum Gönder