Legend online hızlı giriş

Legend online hızlı giriş
Ekipman arayüzünde Şeytan Damgası ve açıklamalarına ulaşabilirsiniz. Kader puanıyla diğer kader topu alır. 35 Seviye gelindiğinde sistem tarafından herkese bir Top Arabası verilir. Muhteşem kahramanları ve savaş görüntüleri ile bu oyunu hiçbir indirme işlemine gerek olmadan online olarak oynayabileceksiniz.

Oyuncuların bir araya gerelek, maksimum 120 kişi olarak oluşturdukları topluluklara Birlik adı verilir. Bu fonksiyon oyunda kahraman seviyesi 35 olduğu zaman açılır.
Madalya sadece görev ve müsabakaları geçtikten sonra ek olarak alınabilir. Legend Online ile hem kendi şehrinizin lordu olup hemde harika bir mmorpg deneyimi yaşayacaksınız. Elmas sadece satın alınarak elde edilebilir. Kahraman Savaşı serverlararası aynı sınıf grubu arasında yapılan PK etkinliğidir. Oyunun resmi sitesine giriş yaparak, daha önceden açmış olduğunuz hesabınızın elektronik posta adresi ve şifresini belirtilen kutucuklara yazınız. Zırhlar, madalyalar, kasklar, çeşitli silahlar gibi ekipmanlarla güçlenebilirsiniz.

 Madalya: Oyundaki özel bir para birimidir, marketteki madalya değiştirme alanında nadiren değiştirilen bir ekipmandır. Oasis Games tarafından yayınlanan Legend Online tüm dünyada milyonlarca oyuncusu bulunun ve Türk oyuncuların beğenisine %100 Türkçeleştirilmiş olarak sunulan fantazi mmorpg türünde bir facebook oyunudur.Ayrıca belirtmekte fayda var oyun tamamen Türkçe. ve karanlıklara karşı savaş. Türkiye’nin yanında pek çok ülkede popülerliği giderek artan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan Legend Online 1 yılını dolduruyor.
Birlik oyunda Birlik savaşlarına birlikte katılabilir.Bu oyunlardan biri de Legend Online. Legend Online elmas alışverişleriniz sayesinde sizler de başarılı oyunda yaşadığınız heyecan miktarını arttırabileceğiniz gibi, rakiplerinize karşı da büyük bir avantaj elde edebilirsiniz.

Tabi ki bu şehrin lideri olmak kolay değil, insanlığı ele geçirmeye çalışan kötü güçlere karşı mücadele etmeniz gerekecek. Altın:Altın oyun içindeki en genel para birimidir, inşaat geliştirme, teknolojiyi geliştirme, ekipmanları güçlendirmek, askere almak, kader gibi işleri gerçekleştirmek Altın harcayı gerektirir. Elmas: Joy Para yüklenerek alınır.
Farklı Top Arabasının farklı yetenek özelliği bulunur. Çeşitli ödüller kazanamanızın dışında,
Amfi Tiyatro Sıralamasına kendi adınızı da yazdırabilirsiniz . Bu nedenle bir sürü bineğe yer verilmiştir.

Özellikle Türk oyuncuların ilgisini çeken ve bolca Türk’ün oynadığı Legend Online’da bunlardan biri.
Sahip olunan binek eğitilebilir, yetenek parşömenleri ile yetenek kazandırılabilir. Tabi ki bu şehrin lideri olmak kolay değil, insanlığı ele geçirmeye çalışan kötü güçlere karşı mücadele etmeniz gerekecek. Daha önce Legend Online için incelememizi yapmıştık ve şimdi de Legend Online’ı denemeniz için daha detaylı özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Gönder